Objev i naše okolí

Kam na kolo 

Klobucké stezky

Nejbližší bajková lokalita u Val. Klobouk v obci Lipina. Na pořádném kopci najdeš stejnojmenou Lipina Line, která ti nedá vydechnout. Pěkný přírodní sjezd s klopenkami překážkami i skoky. Místo, které určitě stojí za návštěvu.

Bike aréna Vsetín 

Asi 40 km severním směrem na pomezí beskydských kopců leží další bikerská lokalita. Až sedm trailů různých obtížností dělají z BaV lokalitu která zabaví minimálně na celý den.   

Bikepark Kálnica 

Kdo by neznal bike park Kálnica. Asi  nejznámější slovenská lokalita, kde najde každý biker vše, co potřebuje. Téměř 20 tratí pro enduro, slopestyle nebo downhill nebo velký pumptrack, dělají z Kálnice bezkonkurenční lokalitu. A jen 50km od Slavex Trails.  

Trail u Jericha

Menší, přesto zábavná lokalita u obce Vlčnov. Kratší přírodní traily kde nechybí klopené zatáčky, dřevěné překážky nebo skoky.   

Trail of life 

Ucelená síť značených MTB okruhů, které vás zavedou na ta nejhezčí místa regionu Bílých Karpat. Trasy jsou vedeny většinou po širších cestách, přičemž na každém okruhu se spustíte po jednom či více singletrailech .

Hornonitranské stopy

Trochu vzálenější síť cyklistických okruhů s celkovou délkou 30km leží na slovenské straně asi 80km od Slavex Trails. Nejznámější Pálfyho trail s délkou cca 5km a další přírodní traily, stojí určitě za návštěvu

Kam ve Slavičíně

Pivečkův lesopark

Příjemné místo k odpočinku s dřevěnými sochami, altánem k odpočinku, nebo ohništěm. Přístupný je z ulice K Parku. 

Skatepark Slavičín 

Pěkný skatepark s se vším co je potřeba na ulici U Rybníku. Pokud jezdíš na prkně nebo bmx, určitě nezapomeň navštívit. 

Městské koupaliště 

Ideální místo pro horké letní dny. Zchladit se po ježdění na trailech se určitě bude hodit. Najdeš ho v blízkosti parku na ulici Školní.