Zábava pro všechny

Rychlé flow i skoky a lavice.

Slavex Trails překvapí svojí univerzálností. Momentálně zde najdete čtyři tratě přírodního i mírně bikeparkového charakteru o celkové délce přes 3 km. K tomu menší kopec s příjemným sklonem a pohodovým výšlapem, který neunaví i po vícečetných výjezdech.

Modrý flow trail, kde ve vysokých a rychlých klopenkách a terénních boulích najde tu pravou flow jak začátečník, tak ostřílený biker. Červený trail pro zkušenější jezdce se skoky, lavicí, velkým a malým dropem, nebo gapem přes díru. Černá jump line pro náročnější s příznačným názvem Bejček, nebo čistě přírodní enduro trail plný hrabanky. Jak jinak, než Hraboš. V roce 2023 přibyl taky hravý north shore úsek s dřevěnými lávkami na zpestření jízdy na trailech. 

Modrý flow trail UŽOVKA

Flowtrail se vším všudy. Modrá Užovka nabídne velké klopenky, boule nebo menší skok. Rychlosti se bát nemusíte, protože na Užovce se do toho půjde slušně opřít. 

Příjemně navinutý trail s délkou kolem 800 m zabaví široké spektrum jezdců od dětí, po zkušené bikery. Rychlost a flow mu určitě nechybí.  

Červený trail LIŠÁK

Na Lišáka pozor! Klame svou červenou barvou. Na tento trail už to chce mít něco naježděno. 

Charakteristický velký skok přes díru, velké lavice, skoky, drop a vysoké klopenky značí, že tady půjde o pořádnou zábavu bez kompromisů. 

Černý trail Bejček 

Nová nejtěžší trať na Slavex Trails. Krátší, ale intenzivní jump-line pro opravdové bejky. Velké lavice, gap, nebo skoky. Zábava i pro ostřílené bikery. V sezóně 2024 chystáme rozšíření.

Enduro trail Hraboš

Enduro trail pro fanoušky hrabanky, kořenů a čistě přírodních nerovností. Přírodní trať bez zásahu lidské ruky zabaví jak začínající, tak pokročilé jezdce. 

North shore

Hravý úsek s north shore lávkami na části flow trailu Užovka. Ideální místo na zlepšení svých dovedností, nebo zpestření jízdy na trailech.  

Jak to u nás vypadá