Zábava pro všechny

Rychlé flow i skoky a lavice.

Slavex Trails překvapí svojí univerzálností. Momentálně zde najdete tři tratě mírně bikeparkového charakteru o celkové délce 2,5 km. K tomu menší kopec s příjemným sklonem a pohodovým výšlapem, který neunaví i po vícečetných výjezdech.

Modrý flow trail, kde ve vysokých a rychlých klopenkách a terénních boulích najde tu pravou flow jak začátečník, tak ostřílený biker. Červený trail pro zkušenější jezdce se skoky, lavicí, velkým a malým dropem, nebo gapem přes díru a černá jump line pro náročnější s příznačným názvem Bejček. V roce 2023 se můžete těšit ještě na north shore úsek a mini okruh pro nejmenší bikery. 

Modrý flow trail UŽOVKA

Flowtrail se vším všudy. Modrá Užovka nabídne velké klopenky, boule nebo menší skok. Rychlosti se bát nemusíte, protože na Užovce se do toho půjde slušně opřít. 

Příjemně navinutý trail s délkou kolem 800 m zabaví široké spektrum jezdců od dětí, po zkušené bikery. Rychlost a flow mu určitě nechybí.  

Červený trail LIŠÁK

Na Lišáka pozor! Klame svou červenou barvou. Na tento trail už to chce mít něco naježděno. 

Charakteristický velký skok přes díru, velké lavice, skoky, drop a vysoké klopenky značí, že tady půjde o pořádnou zábavu bez kompromisů. 

Černý trail Bejček 

Nová nejtěžší trať na Slavex Trails. Krátší, ale intenzivní jump-line pro opravdové bejky. Velké lavice, gap, nebo skoky, ke kterým během roku chystáme ještě rozšíření. Zábava i pro ostřílené bikery.

North shore

Hravý úsek s north shore lávkami na části flow trailu Užovka. Ideální místo na zlepšení svých dovedností, nebo zpestření jízdy na trailech.  

Jak to u nás vypadá